Пінцет для видалення кліщів, пластиковий, 10 см, Kerbl
SKU
82483
- з пластику
- видаляє кліщів без використання отрут і інсектицидів
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82483 |
| Код постачальника | 82483 |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 4018653824832 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/144/4608 |
| Чиста ширина продукту | 6.5 cm |
| Чиста висота продукту | 1.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 18 cm |
| Чиста вага продукту | 0.019 kg |
| Маса нетто | 0.02 kg |
| Висота коробки | 20 cm |
| довжина коробки | 34 cm |
| Вага коробки | 3.1 kg |
| Ширина коробки | 32 cm |
