Промивна ванна, з поліетилену, 74 х 62 х 25 см, 65 л, Kerbl
SKU
29414
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 29414 |
| Старий код SKU | 10-5051 |
| Код постачальника | 29414 |
| Основний EAN-13 | 4018653294147 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84368090 |
| Країна походження | Słowenia |
| Ємність/Об'єм | 65 l |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Матеріал | Пластик |
| Об'єм | 65 l |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/100 |
| Чиста ширина продукту | 62 cm |
| Чиста висота продукту | 25 cm |
| Чиста довжина продукту | 74 cm |
| Чиста вага продукту | 3 kg |
| Маса нетто | 3 kg |


