Будиночок для гризунів і курей, 105 х 100 х 108 см, Kerbl
SKU
82807
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82807 |
| Код постачальника | 82807 |
| Матеріал | Дерево |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 4018653828076 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Негабаритний товар | x |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/123/245/300 |
| Чиста ширина продукту | 68.5 cm |
| Чиста висота продукту | 28.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 113 cm |
| Чиста вага продукту | 42 kg |
| Маса нетто | 42 kg |
