Сходи для тварин Easy Climb 2.0, 45 х 35 х 34 см, бежевий, Kerbl
SKU
80922
| Марка | Kerbl Pet |
|---|---|
| Другий код | 80922 |
| Код постачальника | 80922 |
| Код CN | 63079010 |
| Основний EAN-13 | 4018653387900 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/50 |
| Чиста ширина продукту | 36.5 cm |
| Чиста висота продукту | 14.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 46 cm |
| Чиста вага продукту | 5.192 kg |
| Маса нетто | 5.19 kg |
Attachments and documentation

