Аплікатор для вушних бирок Multiflex, з сірою вставкою, Kerbl
SKU
2096
- Масивна і міцна конструкція дозволяє голці рухатися в горизонтальній площині, що запобігає перевантаженню та можливому поломці голки.
- Пластикові ручки запобігають вислизанню пристрою з рук
- Продається з сірою вставкою, сумісною з бірками Flexoplus та Multiflex
| Марка | CAISLEY |
|---|---|
| Другий код | 07-0001 |
| Старий код SKU | 07-0001 |
| Основний EAN-13 | 4018653020968 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 82034000 |
| Країна походження | Niemcy |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20 |
| Чиста ширина продукту | 9 cm |
| Чиста висота продукту | 3.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 24.5 cm |
| Ширина коробки | 24.5 cm |
| Висота коробки | 17.5 cm |
| довжина коробки | 29.5 cm |
| Маса нетто | 0.579 kg |
