Приманка BlocBox Beta 2 для щурів, 22,5 x 18,5 x 9,5 см, Kerbl
SKU
299636
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 12-0025 |
| Старий код SKU | 12-0025 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Portugalia |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/420 |
| Чиста ширина продукту | 18.5 cm |
| Чиста висота продукту | 9.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 22.5 cm |
| Ширина коробки | 30 cm |
| Висота коробки | 23 cm |
| довжина коробки | 38 cm |
| Маса нетто | 0.466 kg |
