Циліндр і набір ущільнювачів для шприца 30 мл HSW ROUX-REVOLVER®, Kerbl
SKU
23311
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 23311 |
| Країна походження | Niemcy |
| Основний EAN-13 | 4018653233115 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 90183190 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/100 |
| Виробник | Henke Sass, Wolf GmbH |
| Код постачальника | 23311 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 0.04 kg |
| Старий код SKU | 09-0002-003 |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 17 cm |
| Чиста вага продукту | 0.036 kg |
| Чиста ширина продукту | 6.5 cm |
