Щипці для затискання носа бика, 11 см, нікельовані, Kerbl
SKU
119
Щипці для затискання носа бика — міцний та надійний інструмент, призначений для безпечного утримання тварини. Виготовлені з ковкого чавуну з нікельованим покриттям для додаткової міцності та стійкості до корозії. Оснащені спіральною пружиною для надійної фіксації.
Довжина: 11 см
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 119 |
| Старий код SKU | 01-2659 |
| Код постачальника | 119 |
| Основний EAN-13 | 4018653110096 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73269098 |
| Країна походження | Pakistan |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/60/1800 |
| Чиста ширина продукту | 7 cm |
| Чиста висота продукту | 1 cm |
| Чиста довжина продукту | 12 cm |
| Чиста вага продукту | 0.17 kg |
| Ширина коробки | 27 cm |
| Висота коробки | 16 cm |
| довжина коробки | 43 cm |
| Вага коробки | 9.354 kg |
| Маса нетто | 0.17 kg |
