Щипці вигнуті для кастрації кнурів, нержавіюча сталь, 19 см, Kerbl
SKU
2210
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 2210 |
| Старий код SKU | 02-0016 |
| Код постачальника | 2210 |
| Основний EAN-13 | 4018653220108 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 90189084 |
| Країна походження | Pakistan |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/72 |
| Чиста ширина продукту | 5 cm |
| Чиста висота продукту | 1 cm |
| Чиста довжина продукту | 19 cm |
| Чиста вага продукту | 0.335 kg |
| Ширина коробки | 32 cm |
| Висота коробки | 26 cm |
| довжина коробки | 38 cm |
| Вага коробки | 25.586 kg |
| Маса нетто | 0.34 kg |
