Дверцята для кота Cat Mate з магнітним замком, 192 х 200 мм, коричневі, Kerbl
SKU
80892
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80892 |
| Код постачальника | 80892 |
| Код CN | 39269097 |
| Виробник | Pet Mate Ltd. |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20/320 |
| Чиста ширина продукту | 19.5 cm |
| Чиста висота продукту | 5.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 23 cm |
| Чиста вага продукту | 0.25 kg |
| Маса нетто | 0.25 kg |
| Висота коробки | 26 cm |
| довжина коробки | 60 cm |
| Вага коробки | 5 kg |
| Ширина коробки | 41 cm |
