Миска для несучок, коричнева, Kerbl
SKU
73147
- гніздова чаша у формі чаші забезпечує оптимальний комфорт при кладці яєць яйця обережно направляються до оглядової кришки
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 73147 |
| Країна походження | Włochy |
| Основний EAN-13 | 4018653257043 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 39269097 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/14/504 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 73147 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 0.22 kg |
| Габаритний продукт | Ні |
| Висота коробки | 45 cm |
| довжина коробки | 37 cm |
| Вага коробки | 3.08 kg |
| Ширина коробки | 24 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 37 cm |
| Чиста вага продукту | 0.22 kg |
| Чиста ширина продукту | 24 cm |
