Котушка з фіксатором стрічки або шнура Compact, Kerbl
SKU
44296
| Країна походження | Chiny |
|---|---|
| Основний EAN-13 | 4018653442968 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Другий код | 44296 |
| Код постачальника | 44296 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Марка | KERBL |
| Маса нетто | 1.82 kg |
| Код CN | 39269097 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/40 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Старий код SKU | 11-0333 |
| Чиста висота продукту | 30 cm |
| Чиста довжина продукту | 36 cm |
| Чиста вага продукту | 1.82 kg |
| Чиста ширина продукту | 34 cm |
