Чохол для ванни-поїлки Multi Feeder, чорний, Kerbl
SKU
14214
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 14214 |
| Старий код SKU | 01-0734 |
| Код постачальника | 14214 |
| Основний EAN-13 | 4018653142141 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 63079010 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/100/800 |
| Чиста ширина продукту | 8 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 16 cm |
| Чиста вага продукту | 0.122 kg |
| Ширина коробки | 40 cm |
| Висота коробки | 37 cm |
| довжина коробки | 58 cm |
| Вага коробки | 12.2 kg |
| Маса нетто | 0.12 kg |
