Поїлка з підігрівом для дрібних тварин NoFrost Superior 2.0, 330 мл, Kerbl
SKU
82738
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82738 |
| Код постачальника | 82738 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653827383 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Ємність/Об'єм | 330 ml |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Примітка до продукту | Artykuł dostępny od października 2019! |
| Код CN | 85168020 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Об'єм | 330 ml |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/8/264 |
| Чиста ширина продукту | 15 cm |
| Чиста висота продукту | 7.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 24.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.518 kg |
| Маса нетто | 0.52 kg |
| Ширина коробки | 31.5 cm |
| Висота коробки | 24.5 cm |
| довжина коробки | 33.5 cm |
| Вага коробки | 4.494 kg |
