Іграшка гантеля для собак, 12 см, Kerbl
SKU
80789
- 32 штуки в упаковці
- з термопластичної гуми
- різні кольори (відправляються випадковим чином)
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80789 |
| Код постачальника | 80789 |
| Код CN | 95030049 |
| Основний EAN-13 | 4018653963661 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/32/128/4096 |
| Чиста ширина продукту | 7 cm |
| Чиста висота продукту | 4.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 19.8 cm |
| Чиста вага продукту | 0.07 kg |
| Маса нетто | 0.07 kg |
| Висота коробки | 30 cm |
| довжина коробки | 37 cm |
| Вага коробки | 10.55 kg |
| Ширина коробки | 33 cm |
