Бальзам для коней Eimermacher, банка, 500 мл
SKU
321543
| Марка | EIMERMACHER |
|---|---|
| Другий код | 321543 |
| Старий код SKU | 05-0522 |
| Код постачальника | 321543 |
| Основний EAN-13 | 4105170615286 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 33049900 |
| Країна походження | Niemcy |
| Ємність/Об'єм | 500 ml |
| Виробник | Eimermacher GmbH & Co. KG |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Об'єм | 500 ml |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/600 |
| Чиста ширина продукту | 10.5 cm |
| Чиста висота продукту | 10.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 8.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.55 kg |
| Ширина коробки | 23 cm |
| Висота коробки | 20 cm |
| довжина коробки | 33 cm |
| Вага коробки | 6.93 kg |
| Маса нетто | 0.55 kg |
