Ручна машинка для стрижки овець, 45 мм, Kerbl
SKU
1872
- широко розставлені зуби
- близько 25 см завдовжки
- Ширина різу 45 мм
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 1872 |
| Старий код SKU | 10-8015 |
| Код постачальника | 1872 |
| Основний EAN-13 | 4018653180723 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 82032000 |
| Країна походження | Pakistan |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/60/720 |
| Чиста ширина продукту | 7.6 cm |
| Чиста висота продукту | 4.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 28 cm |
| Чиста вага продукту | 0.358 kg |
| Ширина коробки | 58.4 cm |
| Висота коробки | 29.2 cm |
| довжина коробки | 40.6 cm |
| Вага коробки | 21.48 kg |
| Маса нетто | 0.36 kg |
