Годівниця для гризунів, дерев'яна, 37 х 17 х 20 см, Kerbl
SKU
81799
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81799 |
| Код постачальника | 81799 |
| Основний EAN-13 | 4018653141175 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 44219999 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/72 |
| Чиста ширина продукту | 20 cm |
| Чиста висота продукту | 18 cm |
| Чиста довжина продукту | 37 cm |
| Чиста вага продукту | 0.96 kg |
| Ширина коробки | 38 cm |
| Висота коробки | 27 cm |
| довжина коробки | 65 cm |
| Вага коробки | 5.76 kg |
| Маса нетто | 0.96 kg |
