Металева годівниця для гризунів, 25 х 17 см, Kerbl
SKU
82784
- оцинкований
- для сіна, салату або інших смаколиків
- для підвішування в клітці
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82784 |
| Код постачальника | 82784 |
| Код CN | 73262000 |
| Основний EAN-13 | 4018653827840 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20/320 |
| Чиста ширина продукту | 9 cm |
| Чиста висота продукту | 17 cm |
| Чиста довжина продукту | 25 cm |
| Чиста вага продукту | 0.179 kg |
| Маса нетто | 0.18 kg |
| Висота коробки | 50 cm |
| довжина коробки | 40 cm |
| Вага коробки | 3.572 kg |
| Ширина коробки | 28.5 cm |
