Дренчер шприц HSW ECO-MATIC® як ін'єктор, 12,5 мл, дозування 0,5 - 12,5 мл
SKU
23150
| Марка | HENKE-SASS-WOLF |
|---|---|
| Другий код | 23150 |
| Країна походження | Niemcy |
| Основний EAN-13 | 4035873042129 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 90183190 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/25 |
| Виробник | Henke Sass, Wolf GmbH |
| Код постачальника | 23150 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 0.41 kg |
| Старий код SKU | 09-3214 |
| Висота коробки | 36 cm |
| довжина коробки | 78 cm |
| Вага коробки | 10.15 kg |
| Ширина коробки | 41 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 51 cm |
| Чиста вага продукту | 0.406 kg |
| Чиста ширина продукту | 30 cm |
