Лоток Buxo з верхнім входом, 56 х 39 х 38,5 см, Kerbl
SKU
80990
- вхід зверху
- завдяки високим боковим стінкам відходи
залишаються непоміченими в туалетному лотку - Рифлена кришка запобігає винесенню
кількості сміття з унітазу - знімна кришка полегшує очищення
- з гравійним совком
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80990 |
| Колір виробника | сірий/білий |
| Країна походження | Włochy |
| Основний EAN-13 | 4018653216361 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 39249000 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80990 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/48 |
| Чиста висота продукту | 39 cm |
| Чиста довжина продукту | 59 cm |
| Чиста вага продукту | 1.732 kg |
| Маса нетто | 1.73 kg |
| Чиста ширина продукту | 39 cm |
| Ширина коробки | 39.5 cm |
| Висота коробки | 51 cm |
| довжина коробки | 60 cm |
| Вага коробки | 5.196 kg |
