Монтажний комплект для настінної щітки-чесалки 2, Kerbl
SKU
293151
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 293151 |
| Старий код SKU | 01-2793 |
| Код постачальника | 293151 |
| Основний EAN-13 | 5902385824910 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73269098 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6 |
| Чиста ширина продукту | 18 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 27 cm |
| Чиста вага продукту | 2.606 kg |
| Ширина коробки | 26 cm |
| Висота коробки | 14 cm |
| довжина коробки | 31.5 cm |
| Вага коробки | 15.921 kg |
| Маса нетто | 2.61 kg |

