Підстилка в гніздо для птахів і гризунів, бавовняні волокна, 50 г, Kerbl
SKU
84258
- з бавовняного волокна
- для птахів і гризунів
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 84258 |
| Код постачальника | 84258 |
| Код CN | 52021000 |
| Основний EAN-13 | 4018653842584 |
| Ємність/Об'єм | 50 g |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Niemcy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/75/1500 |
| Чиста ширина продукту | 10 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 32 cm |
| Чиста вага продукту | 0.06 kg |
| Маса нетто | 0.06 kg |
| Висота коробки | 45 cm |
| довжина коробки | 58 cm |
| Вага коробки | 9 kg |
| Ширина коробки | 38 cm |
