Пластиковий поїльник 10 л з ніжками, для курчат і курей, Kerbl
Пластикова напувалка об'ємом 10 літрів у привабливому фісташковому кольорі, виготовлена з прозорого пластику з УФ-фільтром, що забезпечує високу стійкість до атмосферних впливів і механічних пошкоджень. Оснащена піднятою основою, яка мінімізує забруднення, та ніжками, що запобігають потраплянню комах і забруднень у воду або корм. Напувалку можна використовувати без ніжок, що робить її ідеальною для курчат і низьких птахів. Комірець запобігає висипанню корму або розливанню води. Практична ручка для перенесення та перевірене байонетне кріплення полегшують використання. Напувалку можна мити в посудомийній машині, а матеріал дозволений для контакту з продуктами харчування.
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 10947 |
| Старий код SKU | 04-0229;10947 |
| Країна походження | Hiszpania |
| Основний EAN-13 | 4018653701256 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Ємність/Об'єм | 10 l |
| Код CN | 39269097 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Об'єм | 10 l |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/105 |
| Чиста ширина продукту | 34.5 cm |
| Чиста висота продукту | 34.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 41.5 cm |
| Маса нетто | 0.79 kg |
| Ширина коробки | 36 cm |
| Висота коробки | 35.5 cm |
| довжина коробки | 59 cm |
