Клапан для напувалки Suevia, з пружиною та соплом, Kerbl
SKU
22366
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 22366 |
| Старий код SKU | 10-2379 |
| Код постачальника | 22366 |
| Основний EAN-13 | 4025338002218 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84369900 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/100 |
| Чиста ширина продукту | 7 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 14 cm |
| Чиста вага продукту | 0.098 kg |
| Ширина коробки | 24 cm |
| Висота коробки | 28 cm |
| довжина коробки | 31 cm |
| Вага коробки | 9.8 kg |
| Маса нетто | 0.1 kg |
