Перев'язувальна вата Cottino Vet, 14 см, 250 г
SKU
16454
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 16454 |
| Старий код SKU | 01-3230 |
| Код постачальника | 16454 |
| Основний EAN-13 | 4018653164549 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 8% |
| Код CN | 30059010 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/16/384 |
| Чиста ширина продукту | 13.5 cm |
| Чиста висота продукту | 4.3 cm |
| Чиста довжина продукту | 45 cm |
| Чиста вага продукту | 0.24 kg |
| Ширина коробки | 45 cm |
| Висота коробки | 50 cm |
| довжина коробки | 47 cm |
| Вага коробки | 7.2 kg |
| Маса нетто | 0.24 kg |
