Багаторазові серветки для вимені, Super, 34 x 37 см, 50 шт., Kerbl
SKU
15666
- Серветки багаторазового використання для чищення вимені
- Підходять для прання та кип'ятіння
- Можуть використовуватися понад 300 разів
Технічні дані:
- Розмір: 34x37 см
- 50 штук
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 15666 |
| Старий код SKU | 01-5197 |
| Країна походження | Izrael |
| Основний EAN-13 | 4018653156667 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 56031480 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 15666 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/72/3000 |
| Чиста ширина продукту | 35 cm |
| Чиста висота продукту | 10 cm |
| Чиста довжина продукту | 38 cm |
| Чиста вага продукту | 1.17 kg |
| Маса нетто | 1.17 kg |
