Бальзам для догляду за вим'ям NJP®, 5 л, Kerbl
SKU
15562
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 15562 |
| Старий код SKU | 01-6124 |
| Країна походження | Dania |
| Основний EAN-13 | 5709572000276 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 33049900 |
| Виробник | Casa Verde Naturprodukte-Vertriebs-GmbH |
| Код постачальника | 15562 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/96 |
| Чиста ширина продукту | 14 cm |
| Чиста висота продукту | 25 cm |
| Чиста довжина продукту | 18 cm |
| Чиста вага продукту | 4.917 kg |
| Маса нетто | 4.92 kg |
