Бальзам для вимені з м'ятною олією, охолоджуючий, KerbaMint 35, 2500 мл, Kerbl
SKU
15237
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 15237 |
| Старий код SKU | 01-5168 |
| Країна походження | Dania |
| Основний EAN-13 | 4018653152379 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 33079000 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 15237 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5 |
| Чиста ширина продукту | 14 cm |
| Чиста висота продукту | 9.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 24 cm |
| Чиста вага продукту | 2.516 kg |
| Маса нетто | 2.52 kg |
| Ширина коробки | 27 cm |
| Висота коробки | 26 cm |
| довжина коробки | 34.5 cm |
| Вага коробки | 13.181 kg |
Attachments and documentation

