Бальзам для вимені з м'ятною олією, охолоджуючий, KerbaMint 35, 2500 мл, пляшка-дозатор, Kerbl
SKU
15264
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 15264 |
| Старий код SKU | 01-6126 |
| Країна походження | Polska |
| Основний EAN-13 | 4018653152645 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 33079000 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 15264 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/2/160 |
| Чиста ширина продукту | 13 cm |
| Чиста висота продукту | 29 cm |
| Чиста довжина продукту | 13 cm |
| Чиста вага продукту | 2.15 kg |
| Маса нетто | 2.15 kg |
| Ширина коробки | 14 cm |
| Висота коробки | 30 cm |
| довжина коробки | 39 cm |
| Вага коробки | 6.45 kg |
Attachments and documentation

