Бальзам для вимені з олією перцевої м'яти, охолоджуючий, KerbaMint 35, 500 мл, пляшка, Kerbl
SKU
15231
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 15231 |
| Старий код SKU | 01-5171 |
| Країна походження | Polska |
| Основний EAN-13 | 4018653152317 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Ємність/Об'єм | 500 ml |
| Код CN | 33079000 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 15231 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/600 |
| Чиста ширина продукту | 7 cm |
| Чиста висота продукту | 7 cm |
| Чиста довжина продукту | 21 cm |
| Чиста вага продукту | 0.544 kg |
| Маса нетто | 0.54 kg |
| Ширина коробки | 20.5 cm |
| Висота коробки | 14 cm |
| довжина коробки | 22 cm |
| Вага коробки | 3.368 kg |
Attachments and documentation

