Бальзам для вимені з олією перцевої м'яти, охолоджуючий, KerbaMint 35, 500 мл, з гаком, Kerbl
SKU
15260
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 15260 |
| Старий код SKU | 01-5446 |
| Країна походження | Polska |
| Основний EAN-13 | 4018653152607 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Ємність/Об'єм | 500 ml |
| Код CN | 33079000 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 15260 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/576 |
| Чиста ширина продукту | 6 cm |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 29 cm |
| Чиста вага продукту | 0.563 kg |
| Маса нетто | 0.56 kg |
| Ширина коробки | 20 cm |
| Висота коробки | 14 cm |
| довжина коробки | 30 cm |
| Вага коробки | 3.534 kg |
Attachments and documentation

