Балкон для гризунів Nature, дерев'яний, 26 х 26 х 4 см, Kerbl
SKU
82792
- з натурального дерева
- підходить до всіх популярних оправ
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82792 |
| Код постачальника | 82792 |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 4018653827925 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Розпродаж |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1 |
| Чиста ширина продукту | 26 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 26 cm |
| Чиста вага продукту | 0.392 kg |
| Маса нетто | 0.39 kg |
| Висота коробки | 33 cm |
| довжина коробки | 39 cm |
| Вага коробки | 4.704 kg |
| Ширина коробки | 31 cm |
