Бандаж для копит VetLastic Nature, 7,5 см х 4,5 м, білий, 12 шт, Kerbl
SKU
16576
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 16576 |
| Старий код SKU | 01-2782 |
| Код постачальника | 16576 |
| Основний EAN-13 | 4018653387160 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 30059099 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/16/128 |
| Чиста ширина продукту | 23 cm |
| Чиста висота продукту | 9 cm |
| Чиста довжина продукту | 30 cm |
| Чиста вага продукту | 0.686 kg |
| Ширина коробки | 48 cm |
| Висота коробки | 38 cm |
| довжина коробки | 62 cm |
| Вага коробки | 12.477 kg |
| Маса нетто | 0.69 kg |
