Бандаж для копит VETlastic самоклеючийся, 10 х 450 см, 25 шт, червоний, Kerbl
SKU
16573
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 16573 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653228067 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 30059099 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/54 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 8% |
| Маса нетто | 1 kg |
| Старий код SKU | 01-6185 |
| Чиста висота продукту | 11 cm |
| Чиста довжина продукту | 33 cm |
| Чиста вага продукту | 1 kg |
| Чиста ширина продукту | 33 cm |


