Башмак для копита Shoof, правий 125 мм (розмір L), синій, Kerbl
SKU
16506
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 16506 |
| Старий код SKU | 01-3263 |
| Код постачальника | 16506 |
| Колір виробника | синій |
| Основний EAN-13 | 9417027005153 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 42010000 |
| Країна походження | Nowa Zelandia |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/80/240 |
| Чиста ширина продукту | 14 cm |
| Чиста висота продукту | 7 cm |
| Чиста довжина продукту | 23 cm |
| Чиста вага продукту | 0.217 kg |
| Ширина коробки | 30 cm |
| Висота коробки | 30 cm |
| довжина коробки | 36 cm |
| Вага коробки | 2.17 kg |
| Маса нетто | 0.22 kg |
