Будиночок для корисних комах, дерев'яний, 27,5 х 9 х 39,5 см, Kerbl
SKU
82985
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82985 |
| Код постачальника | 82985 |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 4018653927557 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/80 |
| Чиста ширина продукту | 28 cm |
| Чиста висота продукту | 9.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 39.5 cm |
| Чиста вага продукту | 1.48 kg |
| Маса нетто | 1.48 kg |
| Висота коробки | 41 cm |
| довжина коробки | 57 cm |
| Вага коробки | 14.8 kg |
| Ширина коробки | 47 cm |
