Будиночок-гніздо для птахів, з кокоса, 12 см, Kerbl
SKU
83148
- з мотузкою для підвішування
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83148 |
| Код постачальника | 83148 |
| Код CN | 96020000 |
| Основний EAN-13 | 4018653831489 |
| Діаметр | 12 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/72/648 |
| Чиста ширина продукту | 13 cm |
| Чиста висота продукту | 11 cm |
| Чиста довжина продукту | 36 cm |
| Чиста вага продукту | 0.256 kg |
| Маса нетто | 0.26 kg |
| Висота коробки | 43 cm |
| довжина коробки | 82 cm |
| Вага коробки | 15.055 kg |
| Ширина коробки | 47 cm |
