Дерев'яна ручка для щітки, 130 см, Kerbl
SKU
2962
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 2962 |
| Старий код SKU | 10-5424 |
| Код постачальника | 2962 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 44170000 |
| Країна походження | Litwa |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/25/1000 |
| Чиста ширина продукту | 2.4 cm |
| Чиста висота продукту | 130 cm |
| Чиста довжина продукту | 2.4 cm |
| Чиста вага продукту | 0.34 kg |
| Маса нетто | 0.34 kg |
