Дерев'яна ручка для сокири, 70 см, Kerbl
SKU
2965
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 2965 |
| Старий код SKU | 10-5365 |
| Код постачальника | 2965 |
| Основний EAN-13 | 4018653290651 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 44170000 |
| Країна походження | Czechy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/25/500 |
| Чиста ширина продукту | 6.9 cm |
| Чиста висота продукту | 3.4 cm |
| Чиста довжина продукту | 70 cm |
| Чиста вага продукту | 0.437 kg |
| Маса нетто | 0.44 kg |
