Дерев'яна жердина для птахів, 25 см, Kerbl
SKU
82953
- нерегулярні форми жердин стимулюють кровообіг
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82953 |
| Код постачальника | 82953 |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 4018653829530 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/90/1080 |
| Чиста ширина продукту | 8 cm |
| Чиста висота продукту | 3.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 32 cm |
| Чиста вага продукту | 0.137 kg |
| Маса нетто | 0.14 kg |
| Висота коробки | 37 cm |
| довжина коробки | 51 cm |
| Вага коробки | 12.33 kg |
| Ширина коробки | 35 cm |
