Дерев'яна жердина для птахів, Y-подібна, 20 см, Kerbl
SKU
83132
- з натурального дерева
- з оцинкованим барашковим гвинтом для кріплення на клітці
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83132 |
| Код постачальника | 83132 |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 4018653831328 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/24/96/960 |
| Чиста ширина продукту | 10 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 28 cm |
| Чиста вага продукту | 0.07 kg |
| Маса нетто | 0.07 kg |
| Висота коробки | 14 cm |
| довжина коробки | 47 cm |
| Вага коробки | 1.68 kg |
| Ширина коробки | 29 cm |
