Дерев'яний будиночок для птахів, 21 х 13 х 13 см, Kerbl
SKU
82955
- з вбудованою гніздовою нішею та жердочкою
- відкидна кришка дозволяє чистити та контролювати гніздо
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82955 |
| Код постачальника | 82955 |
| Матеріал | Дерево |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 4018653829554 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/24/336 |
| Чиста ширина продукту | 16 cm |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 21 cm |
| Чиста вага продукту | 0.607 kg |
| Маса нетто | 0.61 kg |
| Висота коробки | 38 cm |
| довжина коробки | 44 cm |
| Вага коробки | 14.568 kg |
| Ширина коробки | 35 cm |
