Держак дерев'яний для щітки, з конусом, 160 см, Kerbl
SKU
29604
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 29604 |
| Старий код SKU | 10-5382 |
| Код постачальника | 29604 |
| Основний EAN-13 | 4018653296042 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 44170000 |
| Країна походження | Litwa |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/25/1000 |
| Чиста ширина продукту | 2.5 cm |
| Чиста висота продукту | 2.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 160 cm |
| Чиста вага продукту | 0.57 kg |
| Маса нетто | 0.57 kg |
