Клітка-вольєр для птахів, 82 х 67 х 151 см, біла, Kerbl
SKU
82910
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82910 |
| Код постачальника | 82910 |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 4018653829103 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Негабаритний товар | x |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/180/355/407 |
| Чиста ширина продукту | 78.5 cm |
| Чиста висота продукту | 20 cm |
| Чиста довжина продукту | 121 cm |
| Чиста вага продукту | 27 kg |
| Маса нетто | 27 kg |
