Драбина для папуг, дерев'яна, 24 см, Kerbl
SKU
83128
- З гачками для підвішування;
- Для папуг і дрібних птахів;
- Довжина 24 см.
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83128 |
| Код постачальника | 83128 |
| Матеріал | Дерево |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 4018653831281 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/24/360/1440 |
| Чиста ширина продукту | 9.5 cm |
| Чиста висота продукту | 1 cm |
| Чиста довжина продукту | 33 cm |
| Чиста вага продукту | 0.035 kg |
| Маса нетто | 0.04 kg |
| Висота коробки | 12.5 cm |
| довжина коробки | 25 cm |
| Вага коробки | 0.84 kg |
| Ширина коробки | 15.5 cm |
