Драбина для папуг, дерев'яна, 26 см, Kerbl
SKU
83131
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83131 |
| Код постачальника | 83131 |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 4018653831311 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/162/648 |
| Чиста вага продукту | 0.044 kg |
| Маса нетто | 0.04 kg |
| Висота коробки | 45 cm |
| довжина коробки | 57 cm |
| Вага коробки | 7.128 kg |
| Ширина коробки | 35 cm |
