Драбина для папуг, дерев'яна, 32 см, Kerbl
SKU
83130
- для папуг і дрібних птахів
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83130 |
| Код постачальника | 83130 |
| Матеріал | Дерево |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 9003687510702 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/24/144/1728 |
| Чиста ширина продукту | 9.5 cm |
| Чиста висота продукту | 1.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 41 cm |
| Чиста вага продукту | 0.04 kg |
| Маса нетто | 0.04 kg |
| Висота коробки | 14.1 cm |
| довжина коробки | 42.5 cm |
| Вага коробки | 0.96 kg |
| Ширина коробки | 20 cm |
