Дренчер ветеринарний, 300 мл, HSW
SKU
2366
Простий і зручний у використанні дренчер, який забезпечує точне дозування завдяки плавно регульованому коліщатку. Міцна конструкція робить його легким, але довговічним, що полегшує роботу в різних умовах.
- Ручний, легкий і небиткий дренчер
- Легко розбирається і чиститься
- Налаштування дози: безступеневе регулювання за допомогою коліщатка
- Колір: синій
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 2366 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653098332 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 90183110 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20/240 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 2366 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 0.6 kg |
| Старий код SKU | 09-0106 |
| Висота коробки | 47 cm |
| довжина коробки | 47 cm |
| Вага коробки | 12 kg |
| Ширина коробки | 39 cm |
| Чиста висота продукту | 9.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 44 cm |
| Чиста вага продукту | 0.6 kg |
| Чиста ширина продукту | 18 cm |
