ERASER RTU Спрей для дезінфекції поверхонь, 1 л, CIT
SKU
299310
| Марка | CIT |
|---|---|
| Основний EAN-13 | 4018653159262 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 38089490 |
| Країна походження | Belgia |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/240 |
| Чиста ширина продукту | 15 cm |
| Чиста висота продукту | 5.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 30 cm |
| Чиста вага продукту | 1.133 kg |
| Маса нетто | 1 kg |
| Ширина коробки | 29 cm |
| Висота коробки | 32 cm |
| довжина коробки | 37 cm |
| Вага коробки | 12 kg |
